Dotácie od DPO SR za rok 2016

DHZo Vlachy (DHZ Krmeš - Vlachy) bol zaradený do skupiny B v rámci celoplošného rozmiestnenia síl a prostriedkov hasičských jednotiek na území Slovenskej republiky pre rok 2016. Na základe čoho bola DHZo na účet Obecného úradu pridelená dotácia vo víške 2 000,00 €. Za uvedené finančné prostriedky bol nakúpený nasledovný materiál a kurzy pre príslušníkov DHZo:

• 1 ks motorová reťazová píla;
  • 1 ks náhradná tvrdená reťaz do píly;
  • 1 ks Zásahový oblek FIREMAN STRONG PLUS;
  • 2 ks zásahové prilby Kalisz;
  • 2 ks hasičská zásahová obuv Fireman 428;
  • 6 ks LED baterky na zásahové prilby;
  • 6 ks držiak na baterky pre uchytenie na zásahové prilby;
  • 1 ks transportné záchranárske nosidlá;
  • 1 ks ruksak záchranársky s vybaveím;
  • 2 krát aktualizačný kurz pilčíkov.

Uvedený materiál je majetok DHZo Vlachy (majetok obce a podlieha inventarizácii obecného majetku).

Dotácie od DPO SR za rok 2015

DHZ Krmeš - Vlachy bol zaradený do skupiny B v rámci celoplošného rozmiestnenia síl a prostriedkov hasičských jednotiek na území Slovenskej republiky pre rok 2015. Na základe čoho bola DHZ pridelená dotácia vo víške 2 000,00 €. Za uvedené finančné prostriedky bol nakúpený nasledovný materiál:

• 8 ks Hadica zásahová C-52 AWG spojky;
  • 1 ks Hadica B-75 Techmatex aj spojky 20 m;
  • 1 ks Hadica B-52 Techmatex aj spojky 20 m;
  • 1 ks Rozdeľovač guľový C - DCD AWG;
  • 1 ks Záchytné lano, materiál PES;
  • 30 l Penidlo Sthamex F-15 5%;
  • 8 ks Prilba CAMP Rock Star;
  • 2 ks Sacia hadica so spojkou A-Ø 110 mm / 1,6 m /;
  • 1 ks Prúdnica na strednú penu M4, C-52, guľový ventil.

Uvedený materiál je majetok DHZ Krmeš - Vlachy a nie majetkom Obce Vlachy ako Dobrovoľného hasičského zboru obce.

Dotácie od DPO SR za rok 2014

DHZ Krmeš - Vlachy bol zaradený do skupiny B v rámci celoplošného rozmiestnenia síl a prostriedkov hasičských jednotiek na území Slovenskej republiky pre rok 2014. Na základe čoho bola DHZ pridelená dotácia vo víške 2 000,00 €. Za uvedené finančné prostriedky bol nakúpený nasledovný materiál:

• 12 súprav pracovných rovnošiat  UBO II;
  • 5 ks hadice B75 zásahové;
  • 2 ks hadice C52 zásahové;
  • 1 ks elektrocentrála 3 kVA;
  • 25 l penotvorného roztoku;
  • 1 ks ruksak záchranársky s vybavením.

Dotácie od DPO SR za rok 2013

DHZ Krmeš - Vlachy bol zaradený do skupiny B v rámci celoplošného rozmiestnenia síl a prostriedkov hasičských jednotiek na území Slovenskej republiky pre rok 2013. Na základe čoho bola DHZ pridelená dotácia vo víške 2 000,00 €. Za uvedené finančné prostriedky bol nakúpený nasledovný materiál:

• 2 súpravy ľahkých zásahových odevov PATROL;
  • 2 páry zásahových rukavíc;
  • 1 pár zásahová obuv;
  • náhradné diely na opravu 2 prilieb Gallet F1SA 12;
  • 6 ks hadice D25 zásahové;
  • 1 ks sací kôš nízky bez klapky pre čerpanie zo zaplavených priestorov;
  • 1 ks univerzálny kľúč HUK;
  • 1 ks kanáloví čistič D25;
  • 1 ks prúdnica kombinovaná C52 zásahová;
  • 1 ks prúdnica kombinovaná D25 zásahová;
  • 2 ks prúdnica univerzálna D25;
  • 2 ks prechody C52/D25;
  • 1 ks rebrík dvojdielny výsuvný 8 m;
  • 1 ks požiarny hák AL;
  • 2 ks svietidlá halogénové na stojanoch + 2 ks samostatné svietidlá náhradné;
  • 2 ks predlžovacie káble 25 m;
  • a ďalší materiál ako lopaty, metly, montážne páky, sekerky, kladivá, vedrá, skúšačka elektrického prúdu a materiál spotrebného charakteru.