5. Hasičský ples

28.01.2014 11:34

V kultúrnom dome vo Vlachoch sa dňa 25. 1. 2014 o 19:00 hod. začala spoločenská udalosť nášho Dobrovoľného hasičského zboru a to už v poradí 5. Hasičský ples. Po príchode a privítaní hostí vo vyzdobenej sále sa mohol konečne ples oficiálne otvoriť. Ples slávnostne otvorili moderátori večera predseda DHZ Miroslav Hric, ml. a veliteľ DHZ Ing. Jindřich Chvojka. Po krátkom príhovore moderátorov zaznela hasičská siréna a ples sa začal. Do tanca hrala a spievala kapela LIVE zo susednej obce Gôtovany. O polnoci bola vyhlásená tombola, v ktorej bolo 75 vlastne 76 (keď rátam i cenu útechy) nádherných cien, za ktoré sa chcem poďakovať všetkým sponzorom a darcom, ktorý sú uvedený nižšie.  Po vyžrebovaní tomboly pokračovala zábava do bieleho rána, pokým stačili sily naším hosťom. Dúfam, že i ten 6. Hasičský ples sa bude držať hesla „Pokým Vy prídete na náš ples, tak i my prídeme na Váš požiar.“ Neberte toto heslo prosím doslovne, my prídeme i tak.

Samozrejme musím spomenúť i tých, ktorých síce nebolo moc vidno, ale bez nich by sme ostali hladný. O predjedlo a hlavný chod večera sa postarali tri sestry Kubáňové kuchárky Mirka Urbanová, Vierka Ferleťáková a Janka Ďurišová a o kapustnicu Jano Švec s týmom kuchtíkov Miroslava Krčulu a Michala Krčulu. O obsluhu v bare a akrobatické kúsky medzi stolmi sa postarala trojica Adriana Šúryová, Noro Ferleťák a Mariana Ďurišová. O výzdobu stolov a sály sa postarali naše šikovné manželky a priateľky pod vedením Dagmar Chvojkovej.  Musím sa poďakovať i všetkým ostatným, ktorých som tu nemenoval za ich pomoc už od štvrtka večera až do nedeľného večera (v tom je príprava sály na ples ale aj jej upratanie po plese).

Sponzori a darcovia:

Ešte raz všetkým ďakujeme za podporu, priazeň a dary.