Generálka hasičskej AVIE

17.07.2014 12:26

V júni sme sa pustili do generálnej opravy našej AVIE ktorá nám dobre slúžila do terajšej doby ale zub času sa na nej vyvŕšil a bola nutná jej väčšia oprava. Po odstrojení od materiálu Michal Krčula ako strojník DHZ zariadil jej vyvarenie a nákup potrebného materiálu na opravu opotrebovaných dielcov. Po návrate s dielne sa začala ďalšia etapa opravy (tmelenie a striekanie) Kolektív na čele s Michalom Krčulom (Maroš Smitek, Miro Krčula, Milan Tonka, Vladimír Glonek) začali tmeliť a nakoniec striekať vozidlo v obecnej Garáži Vo Vlachoch. V súčasnej dobe sa na nej ešte pracuje a čaká ju ešte oprava spojky a opätovné vystrojenie materiálom potrebným na zásah v prípade požiaru. Zatiaľ všetkým, ktorý pomocnou rukou prispeli ku generálke hasičského vozidla ďakujem.